Select Layout

Backgrund Pattern

 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #

Choose Bizwheel Colors

Telefon: +(90) 541-493-0745
E Posta: iletisim@arsivmedya.com
Açık Saatler: 08:30 - 18:00
#
 • Arşiv Medya
 • Nisan 15, 2020
 • 0 comments

SEO Nedir? Temel SEO Nasıl Yapıllır?

Seo, Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltılmış halidir. Seo, arama motorlarının web sitelerini algılayabilmesi ve belli siteleri en üst sıralara çıkarabilmesi için vardır. Türkçe tabiri ise arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. Arama motoru optimizasyonu web sitelerini tarayarak daha geniş kitlelere yayılmasını sağlar. Özellikle dijital pazarlama alanı bu kadar yaygınlaşmışken Seo büyük bir öneme sahiptir. Seo tam olarak web sitelerinin kullandığı anahtar kavramlardan faydalanarak sitelerin daha fazla ziyaretçi çekmesini sağlar. Seo, site içi seo uygulamaları ve site dışı seo uygulamaları olmak üzere ikiye ayrılır. Her ikisi de web sitelerini iyileştirmek için yapılan çalışmaları kapsar. Buradaki en büyük amaç web sitesini arama motorlarında üst sıralara taşımaktır. Böylece insanlar bir konuda araştırma yaparken üst sıralarda yer alan web sitelerini ziyaret ederler. Bu nedenle bir web site düzenlenirken anahtar kelimelere dikkat etmek gerekir.

#
Görsellik Önemli!

Google reklamları Seo alanında web sitesinin yükselmesi için oldukça önemlidir. Çünkü bu reklamlar görselliğe önem verildiği sürece web sitesini arama motorunda üst sıralara çıkarmaya büyük yardımcıdır. Seo, pazarlama teknikleri arasında yüksek kazanç getiren bir prestij olarak adlandırılabilir. Doğal yoldan popülerlik sağlamanın yolu Seo çalışmalarından geçer.

Seo çalışması oldukça faydalı ve kapsamlı bir işlemdir. Web sitesinin son derece ilgi çekici ve birçok insan tarafından görülmesi için oldukça önemli olan bu durum günümüzde yaygın şekilde kullanılan bir işlemdir. Bir web sitesinin kurulumundan başlayan Seo daha sonra içerik, kitle oluşturma ve güvenlik gibi detaylı konularda bu web sitelerine destek hizmetleri vermektedir. Bu destek hizmetleri sayesinde açılmak istenen web sitesi en iyi şekilde işleyecektir. Oluşturulan tema ve sunulan kolaylıklar sayesinde insanlar sayfaya girdiğinde hemen çıkmayacak ve içeriği inceleyeceklerdir. Bir sitede ilk görünüm oldukça önemlidir. İlk kez girdiğiniz bir sitenin görünümü hoşunuza gitmemesi ile bu web sitesine bir daha girmek istemeyebilirsiniz.

Aenean maximus, nisl non porttitor feugiat, felis odio pretium elit, nec lobortis ante augue non enim. Aliquam tempor dui vel libero suscipit laoreet. Aenean varius, lorem vitae vulputate efficitu tortor tellus tristique diam, a vulputate est quam feugiat ex. Sed posuere nisi nibh, a tristique enim euismod quis

– Stoman Spark

Leave a comment

All fields marked with an asterisk (*) are required